Кожне заняття робить вас краще

Групові заняття – гордість нашого клубу. Спробуйте кожне, знайдіть своє.

Аеробіка

Аеробіка

Розтягуйтеся, гойдайтеся, танцюйте і стрибайте! Ставайте красивішими і здоровішими разом з «Гран-Прі»! Просторі зали, новітнє обладнання та найсучасніші фітнес-програми змінять ваше уявлення про аеробіку назавжди!

  • 2 групові зали
  • 2 зали для індивідуальних занять
  • амортизуючі підлоги
  • приголомшлива аудіосистема
  • найсучасніше обладнання
Відновлення

Тренуйтеся разом з нами!

Силові, аеробні, бойові, ігрові, водні – такого розмаїття занять ви не зустрінете більше ніде! Пробуйте себе в різних амплуа - сьогодні ви йог, а завтра боксер. Що може бути цікавіше? Грайте в сквош і розслабляйтеся в басейні, танцюйте латину і тисніть «залізо» в тренажерному залі! Фітнес в «Гран-Прі» не має меж!

Бігова доріжка
Настільний теніс
Бадмінтон

Бадмінтон

Азартний і захоплюючий бадмінтон чудово підходить для того, щоб непомітно для себе втратити тисячі калорій і отримати заряд бадьорості і позитиву.

Тренери «Гран-Прі» готові провести інструктаж, а також навчити вас техніці і правилам гри. У клубі обладнані зручні корти для бадмінтону, а також є можливість взяти в оренду волан і ракетки. Якщо бажання пограти спіткало вас спонтанно, адміністратор клубу надасть все необхідне. Крім цього, в разі якщо струни на ракетці порвалися в ході азартної гри, клієнтам клубу пропонується сервіс з перетяжки струн. Власне, всі умови для ефективного заняття спортом і навіть більше.

Ігрові та тренувальні майданчики

Незалежно від того, вирішили ви займатися спортом в залі клубу «Гран-Прі» або на наших вуличних кортах, в обох випадках ми забезпечуємо найкращий сервіс, найякісніші корти та спортивне обладнання. У будь-яку пору року ваші тренування будуть незабутніми, корисним і ефективним процесом. Займайтеся спортом з кращими!

НОВІ КЛАСИ

Body In Power

Body In Power

Спалюємо калорії разом з новим тренером «Гран-Прі» Катериною Соловйовою! Інтенсивний тренінг, що включає як роботу з власною вагою, так і силові снаряди.

BUMS + Press

BUMS + Press

Плоский живіт і кругла попа - ідеальне поєднання! Цей силовий клас спрямований на ізольовану опрацювання сідничних м'язів і черевного преса.

Fly-Yoga

Fly-Yoga

Гармонійний синтез йоги та інших тілесних практик з використанням спеціального шовкового гамака.

Lady Dance

Lady Dance

Танцювальний клас змішаних стилів (латино, стрип-пластика, MTV), який дозволить розвинути пластику, координацію рухів і спалити зайві калорії, виконуючи нескладну і дуже цікаву хореографію.


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ

  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.