Групові заняття у фітнес клубі «Гран-Прі»

Aqua Fitness

Силове заняття, спрямоване на розвиток серцево-судинної і дихальної систем. Проводиться як на мілководді, так і на глибокій воді з використанням спеціального обладнання. Рекомендується для середнього рівня підготовленості.

Читати
Aqua Noodles

Aqua Noodles

Заняття, спрямоване на розвиток м'язової витривалості і координації рухів. Проводиться як на мілководді, так і на глибокій воді з використанням спеціальних гнучких палиць – нудлів.

Рекомендується для середнього рівня підготовки.

Читати
Aqua-Power

Aqua-Power

Силовий клас, з використанням спеціальних водних гантелей. Прекрасно опрацьовує всі групи м'язів, розвиває силу і витривалість.

Читати

Body Ballet

Урок Body Вallet включає в себе елементи класичного танцю, проте всі рухи, що здійснюються, безпечні для суглобів і корисні для м'язів, так як адаптовані для шанувальників фітнесу.

Читати

Body Sculpt

Комплексне силове тренування, за яке ви пропрацьовує всі основні м'язові групи. На класі використовується різне обладнання та вагове обтяження.

Читати

Circuit Training

Circuit Training. The name speaks for itself. This is the intensive training in which all the exercises are performing in a circle - one after the other. It has a nice fat-burning effect.

Читати

Functional Training

Високоінтенсивне тренування, спрямоване на розвиток силової витривалості. Заняття проходить з використанням різноманітного обладнання, а також передбачає роботу з власною вагою.

Читати

Pilates

Пілатес укріплює м'язи тіла, підвищує гнучкість і покращує загальний фізичний стан організму. Вправи системи можуть виконуватися як просто на килимках, так і на обладнанні, що спеціально розроблене Джозефом Пілатесом.

Читати

Press

Силовий урок, в перебігу якого навантаження рівномірно розподіляється тільки на зону м'язів черевного преса.

Читати

Stretch

Комплекс вправ, який спрямований на розтягування м'язів, що підвищує еластичність зв'язок і сухожиль і поліпшує рухливість суглобів.

Читати
Strong Legs

Strong Legs

Назва говорить сама за себе – хочете мати сильні та стрункі ноги? Ласкаво просимо в клас! Випади, присідання, жими, стрибки – дайте ногам відчути справжнє навантаження!

Читати

TNT

Аеробне тренування, спрямоване на ізольоване опрацювання м'язів ніг і преса.

Читати

TRX

Система тренувань американського спецназу, що стала культовою в фітнесі.

Виконуючи різні рухи з використанням спеціальних петель, ви повинні максимально ефективно координувати свої рухи, одночасно тренуючи і спритність і силові властивості (використовуючи фактично тільки вагу свого тіла) і спалюючи неймовірну кількість калорій.

Читати
Upper Body

Upper Body

Силове тренування для інтенсивного опрацювання рук, плечей, грудей, верхньої частини спини і черевного преса. Проводиться з використанням різного обладнання – медболів, бодібарів, гантелей, еспандерів і т.д.

Читати

Yoga*

Основи йоги для тих, хто тільки починає осягати цю старовинну практику. Розвиває гнучкість, витривалість м'язів, стимулює центральну нервову систему і звільняє свідомість.

Читати

Yoga-Day

Денна практика асан для всіх рівнів підготовленості.

Читати

Zumba

Танцювальна аеробіка, яка підкорила весь світ. Чудово тренує ноги і м'язи кора. Розвиває пластичність рухів, рівняє поставу і заряджає позитивом.

Читати